Graciano

Aktuální nabídka českých granátů

Toužíte po náušnicích z pravého českého granátu? Nebo pro milovanou ženu sháníte granátový náhrdelník? V GRACIANO tomuto ryze českému materiálu dobře rozumíme. Podívejte se na naši nabídku. Najdete v ní kvalitní šperky za nejlepší ceny. Kromě internetu jsme tu pro vás také v kamenných pobočkách v Brně a v Praze.

Aktuální nabídka

7 důvodů ke koupi šperků z českého granátu

 1. Ryze český šperk. Tento jedinečný polodrahokam má ryze české kořeny. České granáty se totiž těží pouze na území České republiky. Jinde je nenajdete.
 2. Trvalá hodnota. Šperky s českým granátem neztrácí na hodnotě jako třeba auta. Mohou se stát základem rodinného jmění, které jednou předáte dětem.
 3. Působivá barva. Nezaměnitelně sytá rudá barva tohoto drahého kamene připomíná krev i vášeň. Náhrdelník z českého granátu působivě zvýrazní hrdlo každé ženy.
 4. Sběratelské unikáty. Umíme poznat pravý český granát i vytipovat ty nejkvalitnější kusy. Granátové šperky z naší nabídky budou chloubou každé sbírky.
 5. Zajímavá investice. Investice do cenností se vyznačují spolehlivostí a stabilitou. Nákupem náramků i jiných šperků z českého granátu skvěle diverzifikujete své investiční portfolio.
 6. Stylový vzhled. Tento rudý polodrahokam na sebe zkrátka poutá pohledy. Náušnice a prsteny s českými granáty skvěle doplní většinu módních stylů. Hodí se k večerní róbě stejně jako k pracovnímu kostýmku.
 7. Nadčasový půvab. Starožitnosti z českého granátu jsou trendy nezávisle na době. Nemusíte se bát, že jednou vyjdou z módy. Oslní dnes stejně jako za dvacet let.
 8. Aktuální nabídka
sperky z ceskych granatu
aukce

Proč šperky z českých granátů koupit právě u nás?

 • Protože milujeme to, co děláme.
 • Naší lásce k šperkům se věnujme přes 30 let.
 • Díky bohatým zkušenostem víme, jak konkrétní věc ocenit s důrazem na její historickou a uměleckou hodnotu.
 • Pro prodávající v aukci se snažíme získat tu nejvyšší cenu, pro kupující pak výhodnou a unikátní investici. Win-win řešení pro obě strany.
 • Máme kamenné pobočky v Brně a v Praze. Přijďte se podívat osobně. Rádi vám poradíme. Vaše investice může být moudrá a hodnotná.
Aktuální nabídka

Kontaktní údaje

Můžete navštívit naše prodejny v Brně a Praze nebo nás kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky. Moc rádi vám s čímkoli pomůžeme.

Brno

Praha

ikona poloha

Veselá 39 (roh s ulicí Českou naproti hotelu Avion), Brno 602 00.

ikona čas
 • Pondělí – Čtvrtek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 18:30
 • Pátek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 17:00 (dle domluvy i déle)
 • Sobota – Neděle: Zavřeno

Reference


Graciano

Stáhněte si náš ebook, který vám prozradí, jak na aukce

CookiesGDPR

Copyright 2023

All Rights Reserved