Graciano

Vytvořte si účet na Livebid.cz

Nejdříve si musíte vytvořit účet, pod kterým se budete do aukcí přihlašovat. Registrace je rychlá a snadná. Stačí vyplnit požadované kolonky (jméno, příjmení, adresu a kontaktní údaje pro ověření totožnosti). Následně ještě zaškrtněte oblasti, které vás zajímají. Na výběr máte z několika možností – od numismatiky, přes výtvarné umění až po starožitnosti. Nakonec už jen potvrdíte zadané údaje. Potom se můžete přihlásit a okamžitě si prohlížet všechny vystavené cennosti. Registrujte se na Livebid a začněte nakupovat nebo prodávat ještě dnes.

Vyberte si zboží, o které máte zájem

Padl vám do oka obraz známého umělce nebo vzácný starožitný šperk, který by se úžasně vyjímal ve vašich sbírkách? Potom můžete postupovat dvojím způsobem: 1. koupíte cennosti okamžitě za uvedenou částku, 2. počkáte si na dražbu předmětů v aukční síni. Jestliže zvolíte první možnost (kterou v ČR nabízíme jako jediní, jedná se o takzv. “předaukční prodej”), budete mít jistotu, že výtvarné dílo nebo hodnotnou starožitnost neskončí v rukou jiného sběratele nebo konkurenčního obchodníka. Pokud naopak zvolíte vyčkávací taktiku, můžete nabízené zboží vydražit v aukci za výhodnější cenu. Datum a čas konání aukce vidíte vždy u vybraného předmětu. Jaký přístup v dané chvíli zvolíte, je jen na vás.


Kdo jsme?

Patříme k největším prodejním galeriím šperků, starožitností, uměleckých předmětů, současného umění a obrazů v centru Brna. Organizujeme online aukce ve spolupráci s nejzkušenějšími aukčními specialisty. Pomáháme prodat za nejvyšší ceny. Jak je to možné?

Začíná to výhodným naceněním. Vysokou vyvolávací cenu mnohdy násobně překročí vášniví sběratelé. Za léta našeho působení jsme si vybudovali širokou klientelu nejen z ČR, ale i zahraničí.

Výhodné podmínky nabízíme oběma zúčastněným stranám. Jak dražiteli, tak vítězi dražby. Dražitel zhodnotí své exponáty za co nejvyšší cenu. Vítěz dražby získá cennost, která mu bude nejen dělat radost, ale s přibývajícím časem na ceně poroste.

Že poskytujeme nejvýhodnější podmínky na trhu nemusíme jen tvrdit. Ověřte si to sami! Potkat nás můžete osobně na pobočkách v Brně a v Praze, kde vám rádi poradíme ať už s koupí, prodejem v aukci nebo výkupem v hotovosti.

o-nas
o-nas-2

Jak se zrodilo GRACIANO?

Je to už dávno, co mi dědeček vyprávěl příběh. Byl o vojácích, kteří přišli na Moravu za napoleonských válek. Jeden z těch vojáků byl francouzský generál. Jmenoval se Graciano. Ve zbrani procestoval velký kus světa, ale na Moravě už zůstal. Zamiloval se totiž do mé praprababičky a žili spolu šťastně až do svých posledních dnů. Postupným komolením jsem z Graciana vznikl já – Michal Gratcl. Když jsem přemýšlel nad názvem naší prodejní galerie, nemusel jsem dlouho váhat. Já jsem se sice cestou svého prapředka nevydal, ale propadl jsem vášni pro umění.

A je to už více než 30 let, co se pohybuji mezi uznávanými umělci a starožitníky z celé Evropy. Pokud si chcete vybrat obraz, který vám budou ostatní tiše závidět, nebo naopak chcete svá starožitná díla zpeněžit rychle, výhodně a bez rizika – jsme tady pro vás. Skvostné šperky, dávné i současné umění nebo vzácné starožitnosti najdete v naší nové galerii Graciano.

Chcete prodat nebo nakoupit v aukci ?

S námi můžete obojí. Ať už potřebujete pomoci s prodejem nebo koupí v aukci, jsme tady pro vás. Od roku 2020 spolupracujeme s nejzkušenějšími aukčními specialisty. Společně pro vás připravujeme aukce starožitností, pro které zajišťujeme nejširší klientelu z ČR a sousedních zemí. Vzácné předměty tak můžete během krátké doby vydražit za maximální částku. Možná si ale chcete domů odnést vlastní výtvarné dílo, které zdůrazní váš vytříbený vkus. Rádi vám pomůžeme s jeho výběrem. Blýsknout se před svými příbuzným nebo přáteli nebude problém.

O nás 3. obrázek

Reference

Kontaktní údaje

Můžete navštívit naše prodejny v Brně a Praze nebo nás kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky. Moc rádi vám s čímkoli pomůžeme.

Brno

Praha

ikona poloha

Veselá 39 (roh s ulicí Českou naproti hotelu Avion), Brno 602 00.

ikona čas
  • Pondělí – Čtvrtek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 18:30
  • Pátek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 17:00 (dle domluvy i déle)
  • Sobota – Neděle: Zavřeno

Graciano

Stáhněte si náš ebook, který vám prozradí, jak na aukce

CookiesGDPR

Copyright 2023

All Rights Reserved