Graciano

Vytvořte si účet na Livebid.cz

Nejdříve si musíte vytvořit účet, pod kterým se budete do aukcí přihlašovat. Registrace je rychlá a snadná. Stačí vyplnit požadované kolonky (jméno, příjmení, adresu a kontaktní údaje pro ověření totožnosti). Následně ještě zaškrtněte oblasti, které vás zajímají. Na výběr máte z několika možností – od numismatiky, přes výtvarné umění až po starožitnosti. Nakonec už jen potvrdíte zadané údaje. Potom se můžete přihlásit a okamžitě si prohlížet všechny vystavené cennosti. Registrujte se na Livebid a začněte nakupovat nebo prodávat ještě dnes.

Vyberte si zboží, o které máte zájem

Padl vám do oka obraz známého umělce nebo vzácný starožitný šperk, který by se úžasně vyjímal ve vašich sbírkách? Potom můžete postupovat dvojím způsobem: 1. koupíte cennosti okamžitě za uvedenou částku, 2. počkáte si na dražbu předmětů v aukční síni. Jestliže zvolíte první možnost (kterou v ČR nabízíme jako jediní, jedná se o takzv. “předaukční prodej”), budete mít jistotu, že výtvarné dílo nebo hodnotnou starožitnost neskončí v rukou jiného sběratele nebo konkurenčního obchodníka. Pokud naopak zvolíte vyčkávací taktiku, můžete nabízené zboží vydražit v aukci za výhodnější cenu. Datum a čas konání aukce vidíte vždy u vybraného předmětu. Jaký přístup v dané chvíli zvolíte, je jen na vás.


Kdo jsme?

Největší galerie šperků, starožitností, uměleckých předmětů, současného umění a obrazů v centru Brna. Organizujeme online aukce, pomáháme prodat za nejvyšší ceny.

O nás 1. obrázek
O nás 2. obrázek

Jak se zrodilo GRACIANO?

Kdysi dávno mi dědeček vyprávěl příběh o vojácích, kteří přišli na Moravu za napoleonských válek. Jeden z nich byl francouzským generálem. Jmenoval se Graciano. Ve zbrani procestoval velký kus světa, ale na Moravě už zůstal: zamiloval se do mé praprababičky a žili spolu šťastně až do svých posledních dnů. Postupným komolením jsem z Graciana vznikl já – Michal Gratcl. Na rozdíl od mého prapředka jsem život zasvětil umění. Pokud si chcete vybrat obraz, který vám budou ostatní tiše závidět, nebo naopak chcete svá starožitná díla zpeněžit rychle, výhodně a bez rizika – jsme tady pro vás. Skvostné šperky, dávné i současné umění nebo vzácné starožitnosti najdete v naší nové galerii Graciano.

Chcete prodat nebo nakoupit v aukci ?

Od roku 2020 spolupracujeme s nejzkušenějšími aukčními specialisty. Společně pro vás připravujeme aukce starožitností, pro které zajišťujeme nejširší klientelu z ČR a sousedních zemí. Vzácné předměty tak můžete během krátké doby vydražit za maximální částku. Možná si ale chcete domů odnést vlastní výtvarné dílo, které zdůrazní váš vytříbený vkus. Rádi vám pomůžeme s výběrem díla, s nímž se můžete blýsknout před svými příbuzným nebo přáteli.

O nás 3. obrázek

Reference

Kontaktní údaje

Můžete navštívit naše prodejny v Brně a Praze nebo nás kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky. Moc rádi vám s čímkoli pomůžeme.

Brno

Praha

ikona poloha

Veselá 39 (roh s ulicí Českou naproti hotelu Avion), Brno 602 00.

ikona čas
  • Pondělí – Čtvrtek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 18:30
  • Pátek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 17:00 (dle domluvy i déle)
  • Sobota – Neděle: Zavřeno

Graciano

Stáhněte si náš ebook, který vám prozradí, jak na aukce

CookiesGDPR

Copyright 2023

All Rights Reserved