Jak prodat v aukci?

Chtěli byste zpeněžit rodinné šperky, obrazy, starožitnosti nebo jiné hodnotné předměty, ale současné dění vašim plánům nepřeje?Vystavte své cennosti v online aukci a vydělávejte z pohodlí domova.Nabízíme možnost zveřejnit zboží v největší online aukční síni Livebid.cz – aukci, kterou navštěvují výhradně solventní kupci a sběratelé umění, kteří jsou ochotni za vaše zboží adekvátně zaplatit.


Jak na to?

Jednoduše nás kontaktujte přes telefon, e-mail nebo osobně na jedné z našich poboček v Brně a my vybavíme vše za vás, a to bez poplatků.

Pozor!

Nenabízejte své zboží na neseriózních webových portálech, kde podstupujete riziko, že své zboží prodáte hluboko pod cenou, nebo doplatíte na jednání nepoctivých obchodníků.


Kontaktní údaje

Můžete navštívit naše prodejny v Brně a Praze nebo nás kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky. Moc rádi vám s čímkoli pomůžeme.

  • Veselá 39 (roh s ulicí Českou naproti hotelu Avion), Brno 602 00.

  • Pondělí – Čtvrtek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 18:30
    Pátek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 17:00 (dle domluvy i déle)
    Sobota – Neděle: Zavřeno

Martin Grus
Martin Grus

13.12.2021

Nádherné místo plné krásných věcí. Ochotný majitel i personál

Google.com

Lucia Sourkova
Lucia Sourkova

13.12.2021

Férový přístup k zákazníkům a jednání na rovinu. V minulosti jsem vkládala své starožitnosti a obrazy do různých aukčních domů v Brně a Praze, ale Galerie Graciano mi přijde nejprofesionálnější.

Google.com

Deborah Hájková
Deborah Hájková

13.12.2021

Krásná galerie na Veselé ul. v Brně! Velký výběr obrazů a dalších uměleckých předmětů. Velmi dobrá komunikace ze strany pana majitele.

Google.com

Michael Donvell
Michael Donvell

13.12.2021

TOP volba pro pořádání aukce. Profesionalita s jinými aukčními domy v ČR, které jsem zkusil se nedá porovnat.

Google.com

Byli jste spokojeni? Nechte nám také recenzi

Váš názor je pro nás velmi důležitý