Graciano

Aukce šperků

Chtěli byste výhodně prodat své stříbrné i zlaté šperky za maximální ceny? vydražte je v aukci, kde za ně nadšenci zaplatí adekvátní částky. Ať už máte starožitné šperky, jako jsou historické náušnice, náhrdelníky, náramky nebo jiné klenoty, naceníme vám je zdarma. Průběh aukce šperků je na nás. Od přípravy přes vložení do aukce po shromáždění vydražených peněz. Potřebujete peníze okamžitě? Šperky vykupujeme hotově v Brně a v Praze.


Šperky v aukci prodáte výhodněji

Rádi byste zpeněžili vaše rodinné poklady? Pak jste na správném místě! Je jedno, jestli máte starožitný zlatý prsten po prababičce nebo jste kdysi jako investici koupili přívěsek, abyste na něm časem vydělali.

Je jedno, zda vlastníte dílo současného umělce nebo starožitný unikát. Stačí nás jednoduše kontaktovat přes telefon, e-mail nebo osobně na jedné z našich poboček v Brně nebo v Praze, a my se o vše postaráme. Celý proces od nacenění přes organizaci dražby po shromáždění vydražených peněz je na nás. A pro vás bez poplatků. A díky spolupráci s těmi nejzkušenějšími aukčními specialisty a široké klientele sběratelů vám můžeme nabídnout ty neplatíte žádné poplatky dopředu. Naši odměnu si zasloužíme až tehdy, když vaše díla úspěšně prodáme. Aukční poplatek ve výši 20 % platí vítěz aukce. Díky spolupráci s těmi nejzkušenějšími aukčními specialisty a široké klientele sběratelů vám můžeme nabídnout ty nejlepší podmínky a nejvyšší možné vydražené částky.

Máte naspěch? Nabízíme také okamžitý výkup šperků za hotové v Praze a v Brně. Máte to k nám daleko? Po domluvě je vyzvedneme u vás doma.

Výkup v hotovosti
aukce-sperku

aukce-minci

Jak prodej šperků v aukci funguje?

 1. Nejdříve vaše šperky oceníme, abyste ještě před začátkem aukce znali jejich skutečnou hodnotu.
 2. Pokud se dohodneme na spolupráci, sepíšeme kupní smlouvu a kompletně zajistíme veškeré další kroky za vás.
 3. Následně vaše cennosti nabídneme v nejvhodnější aukci šperků.
 4. Na jejích přípravách se podílí čeští i zahraniční aukční specialisté, kteří zajistí, že dražba proběhne včas a bez zbytečných nesnází.
 5. Námi pořádané aukce šperků navštěvuje vybraná klientela, která dokáže ocenit kvalitní zboží. Jestliže o nabízené předměty projeví zájem, peníze obdržíte ihned po ukončení aukce.
Výkup v hotovosti

Proč šperky do aukce svěřit nám?

 • Máme v oboru více než 30 let zkušeností. Proto jsme vaším spolehlivým průvodcem na cestě k úspěšnému prodeji či nákupu.
 • Pracujeme s nejzkušenějšími aukčními specialisty. Očekávejte proto profesionální a kompletní péči o vaše cenné předměty.
 • Prestižní aukční domy ve Vídni a v Praze jsou naši kolegové. A toto silné mezinárodní spojení vám zajistí přístup k nejlepším aukčním trhům.
 • Spolupracujeme s online aukcemi. Vaše umění a starožitnosti tak máme příležitost nabídnout širokému okruhu zájemců.
 • Máme velmi širokou klientelu vášnivých sběratelů z ČR i ze západní Evropy. A tito sběratelé si za kvalitní kousky rádi připlatí.
 • Kamenné pobočky v Praze i v Brně. Proto nás můžete kdykoliv navštívit a cokoliv s námi konzultovat.
 • Naši zákazníci vám řeknou mnohem víc, přečtěte si jejich recenze. Protože názory našich spokojených klientů jsou referencí naší práce a služeb.
Výkup v hotovosti
aukce
aukce

A ještě další protože…

 • → Díky preciznímu ocenění prodáte mince a bankovky v aukci mnohem výhodněji.
 • → Aukční domy tlačí ceny dolů, u nás máte rozhodně výhodnější podmínky.
 • → Cenné mince nebo bankovky vám prodáme ještě před samotnou aukcí. Vášniví sběratelé si za ně rádi připlatí i nad potenciálně vydraženou částku.
 • → Několikrát do roka pořádáme úspěšné aukce, na které se můžete podívat v našem archivu aukcí.
Výkup v hotovosti


Kontaktní údaje

Můžete navštívit naše prodejny v Brně a Praze nebo nás kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky. Moc rádi vám s čímkoli pomůžeme.

Brno

Praha

ikona poloha

Veselá 39 (roh s ulicí Českou naproti hotelu Avion), Brno 602 00.

ikona čas
 • Pondělí – Čtvrtek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 18:30
 • Pátek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 17:00 (dle domluvy i déle)
 • Sobota: 10:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
 • Neděle: Zavřeno

Reference


Graciano

Stáhněte si náš ebook, který vám prozradí, jak na aukce

CookiesGDPR

Copyright 2023

All Rights Reserved