Graciano

Aukce šperků

Chtěli byste výhodně prodat své zlaté šperky za maximální ceny? Vydražte je v aukci, kde za ně nadšenci zaplatí adekvátní částky. Provádíme oceňování jakýchkoliv šperků ZDARMA a zajistíme vám vložení do aukce. Díky více než 30 letému působení na trhu spolupracujeme s uznávanými sběrateli a aukčními domy napříč střední Evropou. Vaše zboží dokážeme nabídnout solventním zájemcům, kteří neváhají zaplatit za kvalitní šperky.

Proč právě aukční prodej

Aukce jsou spolehlivým a léty prověřeným způsobem, jak prodat šperky výhodně a bez zbytečného rizika. Stačí si vybrat ověřený aukční dům. Z aukce potom budete odcházet s uspokojivým pocitem že jste své předměty odprodali za nejvyšší možnou částku.

Proč právě aukční prodej

Jak vydražit šperky v aukci?

Nejdříve vaše šperky oceníme, abyste ještě před začátkem aukce znali jejich skutečnou hodnotu. Pokud se dohodneme na spolupráci, sepíšeme kupní smlouvu a kompletně zajistíme veškeré další kroky za vás. Následně nabídneme vaše cennosti v nejvhodnější aukci šperků. Na jejich přípravách se podílí čeští i zahraniční aukční specialisté, kteří zajistí, že dražba proběhne včas a bez zbytečných nesnází. Námi pořádané aukce navštěvuje vybraná klientela, která dokáže ocenit kvalitní zboží. Jestliže projeví o nabízené předměty zájem, peníze obdržíte ihned po ukončení aukce.


Kontaktní údaje

Můžete navštívit naše prodejny v Brně a Praze nebo nás kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky. Moc rádi vám s čímkoli pomůžeme.

Brno

Praha

ikona poloha

Veselá 39 (roh s ulicí Českou naproti hotelu Avion), Brno 602 00.

ikona čas
  • Pondělí – Čtvrtek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 18:30
  • Pátek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 17:00 (dle domluvy i déle)
  • Sobota – Neděle: Zavřeno

Reference


Graciano

Stáhněte si náš ebook, který vám prozradí, jak na aukce

CookiesGDPR

Copyright 2023

All Rights Reserved