Malba
20950
Lukášek Alois Vchod do Lhoty
1 500 Kč
Prodáno
Malba od známého českého krajináře Aloise Lukáška. Autor zde zachycuje pohled na dědinu, oděnou do studených modrých odstínů. Olej na papíře, zarámováno pod sklem. Paspartováno. Rozměry malby jsou 14,5 x 44 cm. Rozměry s rámem jsou 35,5 x 65,5 cm. Signováno na pravé straně dole- Lukášek. Rám je poškozený na pravém dolním rohu. Na druhé straně nalepen autorský štítek.
Hodnocení zákazníků
5
Založeno na 40 recenzích na Google
Podobné produkty z: Malba
Naši zákaznici o nás napsali
Petra Finsterlepřed 2 měsíci
Musím uznat, že jsem nadšená. Maximální profesionální přístup. Obsluha i majitel jsou velmi příjemní lidé. Uvítala jsem i jejich lidskou stránku. Vím, kapse vždy budu ráda vracet.
Alžbeta Mátyásovápřed 2 měsíci
Velmi profesionální, vstŕícný přístup a jednání. Mohu jen doporučit!
Adela Grolbertovapřed rokem
Perfektní přístup milý a ochotný personál včetně pana šéfa. Prodávala jsem zlaté šperky a hodiny. Předchozí nabídka od jiného výkupu mi nacenili třetinově.
lenka havlovapřed rokem
Mohu jen doporučit, velmi vstřícný a ochotný lidičky od pana majitele po paní za pultem.. Zakoupila jsem si zde šperk zrovna tento týden a jsem velmi spokojená.Ráda přijdu zase.Jestě jednou moc děkuji a ať se nadále daří.
Lukáš Drobnýpřed 2 lety
Moc hezká aukční galerie v Praze, kterou stojí za to navštívit. Personál byl moc milý a ochotně mi pomohl. Doporučuji.
Vstupte do naší galerie v Brně nebo v Praze
Patříme k největším prodejním galeriím obrazů, šperků, starožitností, uměleckých předmětů a současného umění v centru Brna a Prahy. Také pravidelně pořádáme aukce, pomocí kterých vám můžeme pomoct prodat cennosti za maximální částky.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00
