Dámské prsteny
22667
Zlatý prsten, vel. 55
Zboží je vystaveno:
Galerie Graciano, Veselá 39, Brno, 602 00.
Galerie Graciano, Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
Antik u papouška, Kotlářská 28, Brno 602 00
2 500 Kč
Přejete si zboží prohlednout?
Zboží vám rádi připravíme k prohlednutí v kterémkoli z našich 3 kamenných obchodů.
Zlatý prsten o ryzosti 585/1000, punc labuť. Velikost 55, váha 1,34 g, rozměr hlavy prstenu 14 x 7,5 mm.
🔥 Jediný kus skladem. Produkt se po vyprodání nebude naskladňovat.
Vlastnosti produktu
materiál / ryzost
Au 585/1000
váha
1,34 g
velikost
55
rozměry
hlava prstenu - 14 x 7,5 mm
punc
labuť
Hodnocení zákazníků
5
Založeno na 41 recenzích na Google
Podobné produkty z: Dámské prsteny
Naši zákaznici o nás napsali
Ivona Benesovapřed měsícem
Pobočku v PRAZE jsem sice hledala,ale musím říci,že velmi příjemná paní prodavačka mne uvítala,byla milá na všechny mé dotazy a postřehy pohotově a v klidu odpovídala.Mají velký výběr krásných šperků i porcelánů aj.Ráda-se někdy v budoucnu vrátím.Lze si zboží na internetu v klidu prohlédnout a objednat buď Brno nebo v Praze.Spokojenost - doporučuji.
Petra Finsterlepřed 3 měsíci
Musím uznat, že jsem nadšená. Maximální profesionální přístup. Obsluha i majitel jsou velmi příjemní lidé. Uvítala jsem i jejich lidskou stránku. Vím, kapse vždy budu ráda vracet.
Alžbeta Mátyásovápřed 3 měsíci
Velmi profesionální, vstŕícný přístup a jednání. Mohu jen doporučit!
Lukáš Drobnýpřed 2 lety
Moc hezká aukční galerie v Praze, kterou stojí za to navštívit. Personál byl moc milý a ochotně mi pomohl. Doporučuji.
Vstupte do naší galerie v Brně nebo v Praze
Patříme k největším prodejním galeriím obrazů, šperků, starožitností, uměleckých předmětů a současného umění v centru Brna a Prahy. Také pravidelně pořádáme aukce, pomocí kterých vám můžeme pomoct prodat cennosti za maximální částky.
dnes otevřeno Zavřeno

dnes otevřeno Zavřeno
