Dámské prsteny
18843
Zlatý prsten s červeným korálem, vel. 54
5 800 Kč
Prodáno
Prsten ze žlutého zlata o ryzosti 585/1000 s puncem čejky má tvar kytičky, jejíž střed tvoří velký červený korál. Hlava prstenu má v nejširším bodě 18 mm. Průměr korálu je 9 mm. Prsten váží 3,62 g a jeho velikost je 54.
Vlastnosti produktu
materiál / ryzost
zlato 585/1000
váha
3,62 g
velikost
54
rozměry
hlava prstenu má v nejširším bodě 18 mm, průměr korálu je 9 mm
drahé kameny
korál
punc
čejka
Hodnocení zákazníků
5
Založeno na 41 recenzích na Google
Podobné produkty z: Dámské prsteny
Naši zákaznici o nás napsali
Renata Paťukovapřed týdnem
Děkujeme za milý osobní přístup a krásné zboží.
Ivona Benesovapřed měsícem
Pobočku v PRAZE jsem sice hledala,ale musím říci,že velmi příjemná paní prodavačka mne uvítala,byla milá na všechny mé dotazy a postřehy pohotově a v klidu odpovídala.Mají velký výběr krásných šperků i porcelánů aj.Ráda-se někdy v budoucnu vrátím.Lze si zboží na internetu v klidu prohlédnout a objednat buď Brno nebo v Praze.Spokojenost - doporučuji.
Petra Finsterlepřed 3 měsíci
Musím uznat, že jsem nadšená. Maximální profesionální přístup. Obsluha i majitel jsou velmi příjemní lidé. Uvítala jsem i jejich lidskou stránku. Vím, kapse vždy budu ráda vracet.
Alžbeta Mátyásovápřed 3 měsíci
Velmi profesionální, vstŕícný přístup a jednání. Mohu jen doporučit!
Vstupte do naší galerie v Brně nebo v Praze
Patříme k největším prodejním galeriím obrazů, šperků, starožitností, uměleckých předmětů a současného umění v centru Brna a Prahy. Také pravidelně pořádáme aukce, pomocí kterých vám můžeme pomoct prodat cennosti za maximální částky.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00

dnes otevřeno Zavřeno
