Dámské prsteny
19511
Starožitný zlatý prsten s korálem, první republika, vel. 54
Zboží je vystaveno:
Galerie Graciano, Veselá 39, Brno, 602 00.
Galerie Graciano, Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
Antik u papouška, Kotlářská 28, Brno 602 00
4 800 Kč
Zboží je již rezervováno
Prsten z kombinace žlutého a růžového zlata o ryzosti 585/1000, punc lvíček. Velikost 54, váha 3,22 g, rozměr hlavy prstenu 14 x 9,5 mm.
Podobné produkty z: Dámské prsteny
Naši zákaznici o nás napsali
Petra Finsterlepřed týdnem
Musím uznat, že jsem nadšená. Maximální profesionální přístup. Obsluha i majitel jsou velmi příjemní lidé. Uvítala jsem i jejich lidskou stránku. Vím, kapse vždy budu ráda vracet.
Alžbeta Mátyásovápřed 2 týdny
Velmi profesionální, vstŕícný přístup a jednání. Mohu jen doporučit!
Jana Machovápřed 7 měsíci
Vše proběhlo v pořádku, určitě jsem v galerii nebyla naposled. Paní na prodejně mají ode mě 5 hvězdiček.
Adela Grolbertovapřed rokem
Perfektní přístup milý a ochotný personál včetně pana šéfa. Prodávala jsem zlaté šperky a hodiny. Předchozí nabídka od jiného výkupu mi nacenili třetinově.
Lukáš Drobnýpřed 2 lety
Moc hezká aukční galerie v Praze, kterou stojí za to navštívit. Personál byl moc milý a ochotně mi pomohl. Doporučuji.
Vstupte do naší galerie v Brně nebo v Praze
Patříme k největším prodejním galeriím obrazů, šperků, starožitností, uměleckých předmětů a současného umění v centru Brna a Prahy. Také pravidelně pořádáme aukce, pomocí kterých vám můžeme pomoct prodat cennosti za maximální částky.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00
