Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026
24345
Švabinský Max Láska v šeru
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Skvělá grafika od Maxe Švabinského s námětem zamilované dvojice. Švabinský byl mistr kresby, dokázal do díla vtisknout velmi silné emoce. Za dvojicí se rýsuje porost a v dáli dům, půvabná žena objímá muže, který soustředěně hledí před sebe. Svého milovaného skrývá závojem vlasů. Grafika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 63 x 49,5 cm, rozměry díla 42 x 28 cm. Signováno vpravo dole "M. Švabinský".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00