Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026
24345

Švabinský Max Láska v šeru

Vyvolávací cena 5 000 Kč

Skvělá grafika od Maxe Švabinského s námětem zamilované dvojice. Švabinský byl mistr kresby, dokázal do díla vtisknout velmi silné emoce. Za dvojicí se rýsuje porost a v dáli dům, půvabná žena objímá muže, který soustředěně hledí před sebe. Svého milovaného skrývá závojem vlasů. Grafika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 63 x 49,5 cm, rozměry díla 42 x 28 cm. Signováno vpravo dole "M. Švabinský".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio