Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026
24352

Lamr Václav Láska a hvězdy nehasnou

Vyvolávací cena 55 000 Kč

Malba v životní velikosti vyobrazující akt ženy způsobem, který zbavuje modelku osobnostních rysů a abstrahuje ji na podivné křivky, jako figurínu. Olej na plátně, zarámováno do bílého dřevěného rámu. Rozměry malby jsou 71 x 120 cm. Celkové rozměry s rámem jsou 75 x 122 cm. Signováno v rpavém dolním rohu Václ. Lamr, 65. Zadní strana je opatřeno autorským nápisem a věnováním, viz foto.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio