Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026
24352
Lamr Václav Láska a hvězdy nehasnou
Vyvolávací cena 55 000 Kč
Malba v životní velikosti vyobrazující akt ženy způsobem, který zbavuje modelku osobnostních rysů a abstrahuje ji na podivné křivky, jako figurínu. Olej na plátně, zarámováno do bílého dřevěného rámu. Rozměry malby jsou 71 x 120 cm. Celkové rozměry s rámem jsou 75 x 122 cm. Signováno v rpavém dolním rohu Václ. Lamr, 65. Zadní strana je opatřeno autorským nápisem a věnováním, viz foto.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30