Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026
24359
Javůrek Karel Portrét matky
Vyvolávací cena 3 500 Kč
Portrét ženy z profilu, na hnědém pozadí. Autorem je významný český malíř Karel Javůrek. Olej na kartonu. Zdobený masivní rám zlaté barvy. Rám má poškozené rohy- pravý dolní má uštípnutý kousek dřeva, horní má oťuky. Signováno značkou kterou používal Karel Javůrek- javorový list. Rozměry malby jsou 26 x 28 cm. Rozměry s rámem jsou 54 x 59 cm. Zarámováno, paspartováno pod sklem.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30