Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026
24359

Javůrek Karel Portrét matky

Vyvolávací cena 3 500 Kč

Portrét ženy z profilu, na hnědém pozadí. Autorem je významný český malíř Karel Javůrek. Olej na kartonu. Zdobený masivní rám zlaté barvy. Rám má poškozené rohy- pravý dolní má uštípnutý kousek dřeva, horní má oťuky. Signováno značkou kterou používal Karel Javůrek- javorový list. Rozměry malby jsou 26 x 28 cm. Rozměry s rámem jsou 54 x 59 cm. Zarámováno, paspartováno pod sklem.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio