Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026
24353
Istler Josef Kontrasty
Vyvolávací cena 10 000 Kč
Dílo od českého umělce Josefa Istlera. Abstraktně laděný námět je bohatý na struktury, je patrné, že autor vytváří několik vrstev přes sebe a vytváří tak hloubku obrazu. Dílo je otevřené interpretaci diváka, je možné v něm vnímat kontrastní plochy, které se v jednom mometu prolnou a jedna ustupuje druhé. Kombinovaná technika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 59 x 50 cm, rozměry díla 42 x 30 cm. Signováno vpravo dole "Istler".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30