Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026
24256

Drápal Vladimír Koník

Vyvolávací cena 5 000 Kč

Kresba od umělce Vladimíra Drápala s námětem červeného koně na modrém pozadí. Umělec vytváří vtipnou kompozici, postavu koně doslova vecpal do malého formátu, působí pokřiveně, autor pracuje s vlastní stylizací v podobě hrubých rysů, předimezovaných částí i geometrizujícím tvaroslovím. Dílo je nejspíše jedním z návrhů k sošce koníka, kterou realizoval. Kombinovaná technika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 46,5 x 36 cm, rozměry díla 24,5 x 15,5 cm. Signováno dole uprostřed "Vl. Drápal". Zezadu "Doc. Vladimír Drápal 2009".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio