Aukce Graciano - ART & Design - jaro 2026
24256
Drápal Vladimír Koník
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Kresba od umělce Vladimíra Drápala s námětem červeného koně na modrém pozadí. Umělec vytváří vtipnou kompozici, postavu koně doslova vecpal do malého formátu, působí pokřiveně, autor pracuje s vlastní stylizací v podobě hrubých rysů, předimezovaných částí i geometrizujícím tvaroslovím. Dílo je nejspíše jedním z návrhů k sošce koníka, kterou realizoval. Kombinovaná technika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 46,5 x 36 cm, rozměry díla 24,5 x 15,5 cm. Signováno dole uprostřed "Vl. Drápal". Zezadu "Doc. Vladimír Drápal 2009".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30