Aukce - dávné časy - leden 2026
24449
Royal dux Porcelánová soška pávi Royal Dux
Vyvolávací cena 800 Kč
Krásná malovaná porcelánová soška ,,pávi", Značeno Royal dux. Rozměry 11,5 x 9 x 9cm. Nepoškozeno.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30