Aukce - dávné časy - leden 2026
24449

Royal dux Porcelánová soška pávi Royal Dux

Vyvolávací cena 800 Kč

Krásná malovaná porcelánová soška ,,pávi", Značeno Royal dux. Rozměry 11,5 x 9 x 9cm. Nepoškozeno.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio