Aukce - dávné časy - leden 2026
24011
Párové vázičky - malírna Telč
Vyvolávací cena 900 Kč
Půvabné florální tvary a linky doplňují modré plochy se zlacením. Příjemná je i kombinace oblých a geometrických tvarů. Značeno vespod - Made in Czechoslovakia, Malírna Telč. Lehké lokální setření a na jedné oťuk na spodu.
dnes otevřeno Zavřeno

dnes otevřeno Zavřeno