Aukce - dávné časy - leden 2026
24451
Horní Slavkov Porcelánová soška berana - Slavkov
Vyvolávací cena 2 000 Kč
Porcelánová plastika bílý beran. Značeno Slavkov, Rozměry 19 x 14 x 10cm. Poškozen roh, viz foto.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30