Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
23365
Zimní podvečer
Vyvolávací cena 1 400 Kč
Rozměrná malba vyobrazující soumrak v zimní kopečkovité krajině. Autor zachycuje potemňující oblohu s lehce narůžovělým nádechem a modrými tóny, které se odrážejí ve sněhu. Kontrastně zde působí rozostřené siluety stromů, které na obzoru splývají a vpíjí se do tmavého horizontu. Olej na plátně. Zarámováno do dřevěného rámu zlaté barvy. Rám má menší poškození v pravém horním rohu ze přední i ze zadní strany. Barva obrazu je místy popraskaná a na některých místech vydrolená, nebo je nanesena tenká vrstva - vidíme skrz plátno. V levém dolním rohu je plátno propíchnuté - cca 1 x 1 mm. Rozměry malby jsou 104 x 84 cm. Rozměry s rámem jsou 123 x 103 cm. Signatura se nachází v pravém dolním rohu viz. foto.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30