Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
18044
Zdravotní sestry si špitají
Vyvolávací cena 800 Kč
Dílo od autora Veselého. Tato malba působí na první pohled abstraktně, malíř vytváří malbu prostřednictvím skvrn, které klade vedle sebe. Bílé pláště a roušky nám rychle napoví, o jakou situaci se jedná. Sestřičky stojí naproti sobě a předávají si injekční stříkačku. Kolem malby je kovové lemování, které se hodí ke sterilnímu lékařskému prostředí. Olej na sololitu, rozměry s rámem 66 x 54 cm, rozměry malby 48 x 35 cm. Signováno vpravo dole "Veselý".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30