Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
18044

Zdravotní sestry si špitají

Vyvolávací cena 800 Kč

Dílo od autora Veselého. Tato malba působí na první pohled abstraktně, malíř vytváří malbu prostřednictvím skvrn, které klade vedle sebe. Bílé pláště a roušky nám rychle napoví, o jakou situaci se jedná. Sestřičky stojí naproti sobě a předávají si injekční stříkačku. Kolem malby je kovové lemování, které se hodí ke sterilnímu lékařskému prostředí. Olej na sololitu, rozměry s rámem 66 x 54 cm, rozměry malby 48 x 35 cm. Signováno vpravo dole "Veselý".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio