Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24346
Zasněžená loďka
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Obraz s námětem zasněžené krajiny s rybníkem s ukotvenou loďkou u břehu. Poklidný námět je převážně tvořený bílou barvou, sněhová pokrývka zahaluje krajinu do poetického ticha. Jediným dynamickým prvkem se stává hladina vody, na které vítr vytváří jemné vlnky. Kombinovaná technika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 58 x 41 cm, rozměr díla 52 x 35 cm. Signováno vpravo dole ???.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30