Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
21101
Zadumání - Šíma
Vyvolávací cena 3 500 Kč
Povedená realistická kresba muže z profilu. Umělec se soustředí na detailní realistické zachycení podobizny, velmi citlivě vytváří detaily ve tváři a výraz muže, který působí zadumaně. Oblek vytváří pouhým náznakem linek. Kresba na šedém papíře zarámováno pod sklem, rozměry s rámem 50 x 36 cm, rozměry díla 24 x 20 cm. Signováno vpravo dole "Šíma".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00