Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24348
Votruba Jaroslav Portrét veselé dámy
Vyvolávací cena 500 Kč
Pěkná malba od Jaroslava Votruby s námětem portrétu ženy, která má široký úsměv na tváři. Mladá žena je spoře oděna, stojí v pozici s rukama v boku, sebevědomě pózuje malíři. Ženu zdobí půvabné tmavé lokny a hluboké, hnědé oči. Olej na sololitu, rozměry s rámem 51 x 45 cm, rozměry díla 39 x 32 cm. Signováno vpravo dole "J. Votruba".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30