Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24348

Votruba Jaroslav Portrét veselé dámy

Vyvolávací cena 500 Kč

Pěkná malba od Jaroslava Votruby s námětem portrétu ženy, která má široký úsměv na tváři. Mladá žena je spoře oděna, stojí v pozici s rukama v boku, sebevědomě pózuje malíři. Ženu zdobí půvabné tmavé lokny a hluboké, hnědé oči. Olej na sololitu, rozměry s rámem 51 x 45 cm, rozměry díla 39 x 32 cm. Signováno vpravo dole "J. Votruba".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio