Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
23960

Vítání slunce

Vyvolávací cena 500 Kč

Krásná, roztomilá grafika opravdu drobného formátu s jednoduchým námětem. Umělec vytváří pár tahy postavu, která má rozpřažené ruce, jako by se chystala k objetí. Lze tušit, ze kruh před ním značí slunce, a tak je za osobou dlouhý, tmavý stín. Grafika je kolorovaná modrým odstínem. Suchá jehla na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 24,5 x 18,5 cm, rozměry díla 5 x 5 cm. Signováno vpravo dole ?, výtisk 33/50.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio