Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24389
Vesnický výjev
Vyvolávací cena 500 Kč
Pěkná grafika s lidovým námětem dvojice, která vede krávu. Grafika má příjemnou stylizaci, je provedena ve velmi jednoduchých linkách, které jsou místy rozpité. Námět má lidovou atmosféru, autor vybírá typický výjev z vesnického života. Grafika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 48 x 35 cm, rozměry díla 29 x 15 cm. Signováno vpravo dole "M. Drápal".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30