Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24388

Topoly u řeky

Vyvolávací cena 500 Kč

Pěkná malba s motivem fragmentu krajiny. Vysoké topoly lemují břeh řeky, umělec používá kratší tahy štetce, které klade hned vedle sebe. Vzniká tak hutná malba, která je kontrastní, umělec skvěle vystihuje světlo a jeho odraz na vodní hladině. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 50 x 36 cm, rozměry díla 46 x 31 cm. Malba má patrnou krakelaci na povrchu. Vpravo dole signováno s věnováním "MUDr. Klírovi J. Suk 1951".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio