Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24351

Thiemann Carl Mostecká věž

Vyvolávací cena 300 Kč

Grafika od autora Carla Thiemanna. Námětem se stala jedna z dominant historického cestra Prahy, mostecká věž. Grafická technika nedovoluje umělci vytvářet precizní detaily, jedná se o hrubší linku charakteristickou pro dřevoryt, za pomocí které tvoří kontrastní grafiku. V místech oblohy je grafika jemně kolorovaná do modrého odstínu. Dřevoryt na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 43 x 35 cm, rozměry díla 30 x 24,5 cm. Signováno vpravo dole "C. Thiemann".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio