Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24349
Svolinský Karel Luční kvítí
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Příjemná malba od autora Karla Svolinského. Na papíře pomocí akvarelu vytváří něžná kvítka, vše ladí do pastelových odstínů. Obraz působí jako ilustrace k dětské knize, svou lehkostí a jednoduchostí zvoleného námětu, i příjemným zpracováním s lehkou stylizací. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 43 x 42 cm, rozměry díla 21 x 19,5 cm. Signováno dole uprostřed "K. Svolinský".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00