Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
16312

Procházka Antonín Svlékání

Vyvolávací cena 2 000 Kč

Grafika autora Antonína Procházky provedená v jednoduché lince znázorňuje intimní chvilku ženy, která se svléká. Grafika působí velmi půvabně, žena je v ladné poloze a má jemné rysy ve tváři. Umělec zdůrazňuje vlasy, oči a oděv hustějším pokrytím papíru linkou. Grafika na papíře pod sklem, rozměry s rámem 44,5 x 34 cm, rozměry grafiky 19 x 17 cm. Rám je lehce poškozený. Nesignováno.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio