Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
16312
Procházka Antonín Svlékání
Vyvolávací cena 2 000 Kč
Grafika autora Antonína Procházky provedená v jednoduché lince znázorňuje intimní chvilku ženy, která se svléká. Grafika působí velmi půvabně, žena je v ladné poloze a má jemné rysy ve tváři. Umělec zdůrazňuje vlasy, oči a oděv hustějším pokrytím papíru linkou. Grafika na papíře pod sklem, rozměry s rámem 44,5 x 34 cm, rozměry grafiky 19 x 17 cm. Rám je lehce poškozený. Nesignováno.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30