Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24385

Stařec

Vyvolávací cena 500 Kč

Skvělá malba s námětem portrétu starce. Muž sedí nejspíš v hospodě, před sebou má pohárek a prázdnou láhev a ve tváři má velmi spokojený výraz. Malba je příjemná, umělec pečlivě vytváří plochy, které usměrňuje linkami. Nakonec přidává bílé detaily v podobě odlesků. Olej na sololitu, rámováno, rozměry s rámem 54 x 41 cm, rozměry díla 43 x 30 cm. Signováno vlevo dole "?".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio