Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24385
Stařec
Vyvolávací cena 500 Kč
Skvělá malba s námětem portrétu starce. Muž sedí nejspíš v hospodě, před sebou má pohárek a prázdnou láhev a ve tváři má velmi spokojený výraz. Malba je příjemná, umělec pečlivě vytváří plochy, které usměrňuje linkami. Nakonec přidává bílé detaily v podobě odlesků. Olej na sololitu, rámováno, rozměry s rámem 54 x 41 cm, rozměry díla 43 x 30 cm. Signováno vlevo dole "?".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30