Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24413
Šašecí Leopold Telč
Vyvolávací cena 10 000 Kč
Krásný obraz s pohledem na město Telč, kterým protéka řeka. Velmi jemnými tahy štětce dokázal umělec do obrazu vtisknout věrnou podobu Telče a jeho okolí, nad výjevem visí poklidně mraky. Umělec vytváří kouzelné detaily, polem projíždí povoz s koňmi, po nebi letí hejno ptáků a po cestě prochází lidé. Dílo je zasazeno ve zdobném rámu s florálními tvary a nápisem Telč. Olej na desce, rámováno, rozměry s rámem 98 x 55 cm, rozměry díla 87 x 35 cm. Vzadu autorský štítek - viz foto. Autor Leopold Šašecí. Na povrchu je patrná krakelace.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30