Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
23752

Řehořek František Sedlák

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Vydražená cena 13 000 Kč

Skvělý realisticky budovaný portrét muže. Starší muž je zabalený v kabátu a ve tváři má přísný výraz, autorovi se podařilo zachytit specifický charakter portrétovaného. Celé dílo je laděné do zemitých tónů, centrální kompozice vytváří harmonický dojem, dílo vyznívá jednoduše a čistě. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 59 x 63 cm, rozměry díla 42 x 47 cm. Signováno vpravo dole. Ze zadní strany je obraz děvčátka, viz foto.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio