Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
23752
Řehořek František Sedlák
Vyvolávací cena 12 000 Kč
Vydražená cena 13 000 Kč
Skvělý realisticky budovaný portrét muže. Starší muž je zabalený v kabátu a ve tváři má přísný výraz, autorovi se podařilo zachytit specifický charakter portrétovaného. Celé dílo je laděné do zemitých tónů, centrální kompozice vytváří harmonický dojem, dílo vyznívá jednoduše a čistě. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 59 x 63 cm, rozměry díla 42 x 47 cm. Signováno vpravo dole. Ze zadní strany je obraz děvčátka, viz foto.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30