Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24386
Prüll Emanuel Stařena před chalupou
Vyvolávací cena 600 Kč
Pěkný obraz od autora Emanuela Prülla. Námětem se mu stává figura staré ženy, která sedí v poklidu před domem a na tváři má spokojený úsměv. Umělec vytváří malbu za pomocí silných tahů, sahá po tmavých tónech a jednotlivé plochy mírně stínuje. Výrazným prvkem je černá linka, která definuje všechny obrysy. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 66 x 42 cm, rozměry díla 56 x 31 cm. Signováno vlevo dole "Prüll".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30