Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
12578
Tylš Emil Podzimní romance
Vyvolávací cena 2 500 Kč
Obraz zachycující přírodu a náchodský zámek. Olej na kartonu o rozměrech malby 61 x 44 cm, včetně rámu 81 x 64 cm. Signováno E. Tylš. Malba ok, rám lehké praskliny.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30