Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24247
Odvárka Jan V rozpité krajině
Vyvolávací cena 5 500 Kč
Klasické dílo od Jana Odvárky. Za pomocí techniky akvarelu dokáže vystihnout zimní krajinu, ve které začíná pomalu tát sníh a mění se v kaluže. Právě rozpité plochy perfektně vystihují podobu a atmosféru pozdně zimních dnů, kdy sníh mizí a objevuje se krajina, která byla doposud schovaná. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 52,5 x 50,5 cm, rozměry díla 33 x 30 cm. Signováno vpravo dole "Odvárka".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00