Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24250

Odvárka Jan U rybíka

Vyvolávací cena 2 500 Kč

Obraz od Jana Odvárky s námětem rybíku v obklopení kopcovité krajiny. Umělcova paleta je redukovaná na zemité tóny a tmavě modrý odstín nebes i vodní hladiny. Vytváří velmi jemné plochy, které působí měkce a krajina v jeho podání vyznívá přívětivě, poeticky. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 48 x 37,5 cm, rozměry díla 34 x 23 cm. Signováno vpravo dole "Odvárka".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio