Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24255
Odvárka Jan Podzimní údolí
Vyvolávací cena 7 000 Kč
Dílo čtvercového formátu od Jana Odvárky. Autor vytváří krajinu v podzimních tónech, kterou klasicky doplňuje domy. Obraz má specifickou strukturu a neostrost, s kterou autor záměrně pracuje. Jasné nebe zdobí pár mráčků. Olej na sololitu, rozměry s rámem 49 x 50 cm, rozměry díla 33 x 34 cm. Signováno vpravo dole "Odvárka".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30