Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24253

Odvárka Jan Na Moravské Svratce

Vyvolávací cena 6 000 Kč

Obraz z dílny Jana Odvárky. Autor vytváří typickou zimní krajinu s chalupami, mezi nimi se tyčí jediný strom široko daleko. V pozadí se rozpíná kopec a nebe se zapadajícím sluncem. V díle vznikají zajímavé struktury, patiny, do kterých umělec zasahuje barvou či vyrýváním. Kombinovaná technika kartonu, rámováno, rozměry s rámem 54 x 40 cm, rozměry díla 35 x 21 cm. Signováno vpravo dole "Odvárka".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio