Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24253
Odvárka Jan Na Moravské Svratce
Vyvolávací cena 6 000 Kč
Obraz z dílny Jana Odvárky. Autor vytváří typickou zimní krajinu s chalupami, mezi nimi se tyčí jediný strom široko daleko. V pozadí se rozpíná kopec a nebe se zapadajícím sluncem. V díle vznikají zajímavé struktury, patiny, do kterých umělec zasahuje barvou či vyrýváním. Kombinovaná technika kartonu, rámováno, rozměry s rámem 54 x 40 cm, rozměry díla 35 x 21 cm. Signováno vpravo dole "Odvárka".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30