Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24251

Odvárka Jan Cesta k Javorku

Vyvolávací cena 6 500 Kč

Pěkné dílo od autora Jana Odvárky. V čistě zemitých tónech umělec vystihuje brzkou jarní krajinu, mokré cesty lemuje sníh a krajina tiše existuje, stále uložená ke spánku. Autor nechává plochy rozpíjet, prolínat, místy je protne linkou, či skvrnami. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 52,5 x 43 cm, rozměry díla 36 x 27 cm. Signováno vpravo dole "odvárka".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio