Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24251
Odvárka Jan Cesta k Javorku
Vyvolávací cena 6 500 Kč
Pěkné dílo od autora Jana Odvárky. V čistě zemitých tónech umělec vystihuje brzkou jarní krajinu, mokré cesty lemuje sníh a krajina tiše existuje, stále uložená ke spánku. Autor nechává plochy rozpíjet, prolínat, místy je protne linkou, či skvrnami. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 52,5 x 43 cm, rozměry díla 36 x 27 cm. Signováno vpravo dole "odvárka".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00