Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
19388
Odpoledne v zahradě
Vyvolávací cena 12 000 Kč
Kresba vyobrazuje mladého muže v zahradě se psem po boku a s dívkou usazenou ve stínu v pozadí. Mladík hraje hru s míčem. Olej na desce, zarámováno ve zdobeném dřevěném rámu. Rám je na horních rozích poškozen a patinován zlatou barvou. Rozměry malby jsou 31 cm na výšku x 23 cm na šířku. Rozměry s rámem jsou 49 cm na výšku x 40,5 cm na šířku. Signováno v pravém dolním rohu viz. foto
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30