Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24342

Moři vstříc

Vyvolávací cena 4 000 Kč

Dílo vyobrazující několik rybářských lodí, které vyplouvají na širé moře z bezpečí přístavu. Malba od autora jménem M. Drulman. Malíř skvěle zachycuje detaily vln a měkké světlo ranního slunce. Olej na plátně, podlepené na kartonu. Zarámováno do masivního zdobeného rámu se zlatou patinou. Rozměry díla jsou 98 x 49 cm, rozměry s rámem jsou 119 x 69 cm. Signováno v pravém dolním rohu M. Drulman.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio