Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
21763
Machek Antonín Čechy! Čechy, ať slove!
Vyvolávací cena 1 700 Kč
Dílo z cyklu Dějiny české v obrazích, vydané roku 1820 malířem Antonínem Machkem. Litografie na papíře, paspartováno v burgundské červené,pod sklem, zarámováno do dřevěného rámu zlaté barvy. Rozměry grafického listu jsou 40 x 31 cm. Celkové rozměry jsou 56 x 47 cm. Signatura se nachází na levé straně dole Comp. U. gez. v. Machek. Rám je lehce poškrábaný nahoře uprostřed.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30