Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
15923
Kytka z roku 1849
Vyvolávací cena 30 000 Kč
Obraz, olej na plátně o rozměrech v nejširším bodě 84 x 69 cm, zlacený rám v perfektním stavu 95 x 80 cm. Signováno viz foto, datace 1849.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30