Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
22996
Kubíček Jánuš Zátiší s citróny
Vyvolávací cena 6 500 Kč
Zátiší obdélníkového formátu od malíře Jánuše Kubíčka. Umělec vytváří syté plochy, místy mají na povrchu specifickou strukturu vzniklou tahy štětce a větším množstvím barvy. V jiných místech barvu vyrývá a vyniká tak struktura plátna. Klasický formát zátiší nechává vyznít v jeho jednoduchosti. Olej na plátně, rámováno pod sklem, rozměr s rámem 51 x 34 cm, rozměry díla 38 x 21 cm. Signováno vpravo dole "Jánuš Kubíček 57".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30