Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24356
Koster Everhardus Tři plachetnice
Vyvolávací cena 10 000 Kč
Dílo s romantickou atmosférou od holandského malíře jménem Everhardus Koster. Malíř zachycuje pohled z pláže směrem na otevřené moře s dramatickým západem slunce, který sledují tři osoby. Olej na plátně, zarámováno do dřevěného rámu zlaté barvy. Rozměry malby jsou 64 x 41 cm. Rozměry s rámem jsou 84 x 62 cm. Nesignováno. Jméno autora je uvedeno na kovovém štítku, který je připevněn k rámu. V barvě se nachází jemné praskliny, na dvou místech je barva vydrolená. Uprostřed u přední plachetnice je plátno protlačené/protrhlé cca 1 x 2 cm viz foto.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30