Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24339

Koster Everhardus Červánky nad mořem

Vyvolávací cena 5 500 Kč

Skvělá malba od nizozemského autora Kostera. Pro autora byly typické náměty s vodními hladinami, umělec vytváří realistický výjev, ve kterém se soustředí na hru světla, stínů a odrazů. Tři loďky na hladině doplňuje trojice lidí, kteří z břehu sledují zapadající slunce a odplouvající lodě. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 83 x 63 cm, rozměry díla 63 x 42 cm. Uprostřed obrazu autorský štítek "E. Koster (1817 - 1892). Lokální poškození viz foto.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio