Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
23861

Kamenický Jiří Josef Štěrkaři

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Pěkná malba podlouhlého formátu s námětem dvou mužů, kteří pracují v přírodě. Jeden z mužů drží v ruce kladivo a druhý se sklání a pracuje nad pařezem. Zajímavá jsou na malbě čistá místa bez barvy, malba působí nedokončeným dojmem, autor pracuje s podkladem jako s barevnou plochou. Díky prosvítání plátna je malba tlumená. Olej na plátně, rozměry s rámem 69 x 44 cm, rozměry díla 54 x 30 cm. Signováno vpravo dole "J. Kamenický", vzadu autorský štítek s infomacemi o autorovi, názvem, technikou a rozměrem obrazu.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio