Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24354
Kadula Josef Žena v baretu
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Zdařilá malba od autora Josefa Kaduly. V čisté formě vytváří jednoduchý portrét ženy v baretu, vše je laděno do tmavě růžových a šedých odstínů. Krásným momentem se stává zář na tváři ženy, která celé dílo rozjasňuje. Kombinace růžových, šedých a zelených odstínů působí skvěle. Olej na plátně, nerámováno, rozměry 53,5 x 36 cm, signováno vlevo nahoře "Josef Kadula 63".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00