Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24358

Kadula Josef Nádvoří univerzity v Krakově

Vyvolávací cena 900 Kč

Příjemné dílo od Josefa Kaduly. Umělec pracuje se zjednodušením reality, abstrahuje motiv na barevné plochy, což se snoubí s námětem architektury. Dílo je skvělé kompozičně, nejkontrastnějším místem je rudá zář vycházející z podloubí, která působí tajemně. Olej na sololitu, rámováno, rozměry s rámem 76 x 65 cm, rozměry díla 60 x 47 cm. Signováno vlevo dole "J. Kadula", vzadu autorský štítek viz foto - autor, název díla, technika a datace: 1962.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio