Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24358
Kadula Josef Nádvoří univerzity v Krakově
Vyvolávací cena 900 Kč
Příjemné dílo od Josefa Kaduly. Umělec pracuje se zjednodušením reality, abstrahuje motiv na barevné plochy, což se snoubí s námětem architektury. Dílo je skvělé kompozičně, nejkontrastnějším místem je rudá zář vycházející z podloubí, která působí tajemně. Olej na sololitu, rámováno, rozměry s rámem 76 x 65 cm, rozměry díla 60 x 47 cm. Signováno vlevo dole "J. Kadula", vzadu autorský štítek viz foto - autor, název díla, technika a datace: 1962.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 17:00

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 16:00