Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24357
Kadula Josef Léto v Mlečicích
Vyvolávací cena 500 Kč
Malba od autora Josefa Kaduly geometrického charakteru. Autor vytváří námět, který působí silně abstraktně, motiv lze nahlížet jako pohled na architekturu, za kterou se rozprostírá hladina moře, či vkládat jiné, vlastní obsahy, které v díle vytváří nové roviny. Olej na papíře, paspartováno, rozměry s paspartou 73 x 60 cm, rozměry díla 62 x 45 cm. Pasparta se rozpadá, je nutné přerámování.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30