Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24357

Kadula Josef Léto v Mlečicích

Vyvolávací cena 500 Kč

Malba od autora Josefa Kaduly geometrického charakteru. Autor vytváří námět, který působí silně abstraktně, motiv lze nahlížet jako pohled na architekturu, za kterou se rozprostírá hladina moře, či vkládat jiné, vlastní obsahy, které v díle vytváří nové roviny. Olej na papíře, paspartováno, rozměry s paspartou 73 x 60 cm, rozměry díla 62 x 45 cm. Pasparta se rozpadá, je nutné přerámování.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio