Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
18207
Jelínek Cína František Zasněžená krajina
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Obraz od českého malíře - krajináře Františka Jelínka Cíny. Krásné dílo, na kterém protichůdně působí melancholicky zasněžená tichá krajina se solitérním stromem ve střední části, a obloha hrající barvami červánků. Rozměry 34 x 24 cm, s rámem 47 x 37 cm. Olej na plátně pod sklem. Signováno v pravém dolním rohu Cína Jelínek 74.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30