Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
21103
Jaroněk Bohumír Horská krása Beskyd
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Krásný poctivý dřevoryt s námětem chaloupky na samotě u lesa. Dominantním prvkem jsou stromy obklopující stavení, které rámují celý výjev svými těžkými větvemi. Ve spodní části vytváří autor hustý porost květin a rostlin. Dřevoryt na papíře rámovaný pod sklem, rozměry s rámem 75 x 65 cm, rozměry díla 54 x 41 cm. Rám je místy poškozený, viz foto. Signováno vpravo dole "B. Jaroněk".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30