Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
21103

Jaroněk Bohumír Horská krása Beskyd

Vyvolávací cena 5 000 Kč

Krásný poctivý dřevoryt s námětem chaloupky na samotě u lesa. Dominantním prvkem jsou stromy obklopující stavení, které rámují celý výjev svými těžkými větvemi. Ve spodní části vytváří autor hustý porost květin a rostlin. Dřevoryt na papíře rámovaný pod sklem, rozměry s rámem 75 x 65 cm, rozměry díla 54 x 41 cm. Rám je místy poškozený, viz foto. Signováno vpravo dole "B. Jaroněk".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio